Kancelaria Duraj & Reck i Partnerzy

Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami

Katowicką Kancelarię Duraj Reck i Partnerzy tworzy zespół kilkunastu prawników, w tym adwokatów i radców prawnych, których wiedza i doświadczenie łączone są w ramach grup eksperckich kierowanych przez specjalistów z określonej dziedziny prawa. Ściśle współpracujemy również z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także pracownikami naukowymi Wydziałów Prawa Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Wrocławskiego.

To dzięki takim specjalistom i współpracownikom jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym przedsięwzięciom. Możemy tworzyć optymalne rozwiązania i zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, a przede wszystkim prawne bezpieczeństwo.

Ale to nie wszystko. Dla naszych międzynarodowych klientów prowadzimy sprawy we współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi w Niemczech, Anglii, Australii, Holandii, Luksemburgu oraz na Cyprze.

I choć koncentrujemy się na obsłudze korporacyjnej przedsiębiorców, nie zapominamy o klientach indywidualnych i ich problemach prawnych, które we współczesnym świecie występują w każdym aspekcie życia, zarówno zawodowego, jak i rodzinnego.

Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm, znajomość rynku oraz najwyższe standardy obsługi, a także ścisłe dostosowanie do ich potrzeb i oczekiwań. Rzeczywistość udowadniała nam wielokrotnie, że nie sztuką jest posiadać wiedzę, sztuką jest skutecznie się nią posługiwać w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Zapraszamy do współpracy
Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy
www.durajreck.com